ПРОЖИВАННЯ ПОДОБОВО НА КВАРТИРІ У ПОЛТАВІ

… Отже, ви обрали на нашому сайті варіант, що Вам до вподоби КВАРТИРИ ПОДОБОВО У ПОЛТАВІ, і бажаєте розібратися у всіх деталях нескладного процесу укладання угоди. Про це розповімо нижче.

  Заселення до квартири. Узгодивши по телефону всі умови по обраному Вами житлу, Ви отримуєте ключі,progivanie (2) приїхавши безпосередньо за адресою орендованої Вами квартири або призначаєте зустріч де-небудь в іншому, зручному для Вас місці, і виконуете остаточний розрахунок. Поселення до квартири на добу в Полтаві відбувається тільки за наявності документа (паспорта, або водійського посвідчення), що підтверджує Вашу особу.

  Часом виїзду і заїзду при добовій оренді квартир у Полтаві  вважається час з 14:00 до 12:00 години наступного дня (доба, 24 години, 2:00 з яких, береться на прибирання та виселення попереднього клієнта). Якщо Ви заїжджаєте пізніше 14:00 – час виїзду залишається незмінним – не пізніше 12:00 години наступного дня.

– Ранній заїзд (24:00-11:00) можливий за додаткову оплату. У разі, якщо квартира звільнилася раніше, або вночі простоювала, додаткова оплата за розміщення може вам не налічуватися.

– Пізній виїзд (14:00-24:00) також можливий за додаткову оплату. У разі, якщо квартира броньована кимось в пізніший час, ніж вам необхідно виїхати, додаткова оплата за проживання може вам не налічуватися. Індивідуально з Вами, ми можемо обумовити час більш пізнього виїзду чи навпаки, більш раннього часу заїзду в квартиру.

Мінімальний термін погодинної оренди квартири в Полтаві становить одна година (на Ваш вибір, з 10:00-до 18:00, або в інший час, якщо квартира свободна).

 Сервіс.

У вартість оплаченої Вами квартири включено обумовлена заздалегідь кількість комплектів постелі, рушників; сюди також входить кухонне приладдя, електропостачання, гаряча і холодна вода.

progivanieВи можете замовити додаткове прибирання квартири, за окремо внесену Вами плату. В останній день Вашого перебування на квартирі, орендованій на добу в Полтаві, Ви не пізніше, ніж за годину до від’їзду, попереджуєте нас про можливий більш ранній час вашого від’їзду, ніж ви планували. В обумовлений час – Ви можете здати нам квартиру і ключі.

 На вашу вимогу, ми надаємо звітну документацію для Вашої бухгалтерії за фактичне проживання в наших квартирах. Наші клієнти, що проживають подобово в Полтаві, впевнені, що у них ніколи не буде проблем із звітними документами, тому як ми працюємо абсолютно офіційно і у нас легко виходить співпрацювати і вести взаєморозрахунки навіть з найбільшими іноземними компаніями, в тому числі і з нерезидентами країни.

Правила проживання в квартирі, що здається подобово.

Забороняється:

– Курити в квартирах (дозволено на кухні, при відкритому вікні або на балконі).

– Перевищувати допустимий рівень шуму, голосно слухати музику, в період часу з 22:00 – до 8:00.

– Приводити в квартиру більш узгодженої кількості осіб.

-Псувати майно, що знаходиться у квартирі .

… У разі скарги сусідів на шум в нічний час, може статися дострокове виселення з квартири, зроблена оплата за час, при невикористаному проживанні при цьому не повертається.

… Вартість зіпсованого Вами майна в квартирі оцінюється і компенсується Вами, за Ваші гроші та за нами встановленими цінами.

… У разі втрати ключів, Ви компенсуєте вартість покупки і заміни аналогічного нового замка.

Наші гарантії:

Зважаючи на почастішання випадків обману багатьох наших клієнтів недобросовісними офіційно не зареєстрованими “агентствами нерухомості” у нашому регіоні, що мають сайти з квартирами в Інтернеті, зазначимо таке:

– Всі представлені на нашому сайті, у Полтаві, квартири подобово – абсолютно реальні, знаходяться в управлінні однієї людини (тобто виключаються будь-які комісії, додаткові доплати і накрутки), ми надаємо звітну документацію, що підтверджує законність ведення нашої діяльності. 

– Фотографії всіх квартир справжні, без фотошопу.

Передача ключів.

– Заселення на квартиру подобово в Полтаві може відбуватися за попередньою домовленістю у зручному для вас місці: наш представник зустріне Вас прямо на квартирі, або під’їде туди, де ви будете – там Ви зможете оплатити повну вартість проживання та отримати ключі від квартири. При ранньому заселенні / пізньому виселенні наш співробітник може приїхати до Вас прямо на квартиру, де Ви зможете передати йому ключі.