Розселення

Броня
bron2Забронювати вибрану Вами квартиру Ви можете, зв´язавшись із нами по телефону або надіславши заповнений бланк заявки. Після одержання попередньої заявки, ми зв´язуємося з Вами по телефону й узгоджуємо деталі. Гарантією Вашого поселення в заброньовану квартиру є передоплата, сума якої визначається індивідуально й не повертається, якщо Ви відмовляєтеся від заброньованої квартири. Зрідка можна змінювати термін заселення. Однак про це слід попереджувати за 3 дні до запланованого заселення.Сума передоплати вираховується із загальної суми після остаточного розрахунку.
Одержавши передоплату, ми висилаємо Вам електронною поштою звіт, у якому вказуємо суму одержаної від Вас передоплати, термін заселення, адресу квартири і залишок суми загального платежу (без суми передоплати), який Ви сплачуєте в момент заселення. Поселення відбувається тільки за наявності документа, що посвідчує Вашу особу (паспорт).
Бронювання квартири на одну добу відбувається не раніше, ніж за два дні.
Замовлення квартири для погодинного проживання небхідно робити не раніще, ніж за дванадцять годин. Мінімальний термін погодинної оренди становить 4 години (10:00 – до 18:00 чи в інший час, якщо квартира вільна).
Коли виникають непередбачені ситуації, пов´язані із заброньованим житлом, ми пропонуємо подібний варіант або ж квартиру вищого класу.


Проживання
Заселення. Узгодивши попередньо всі умови щодо вибраного житла, Ви одержуєте ключі безпосередньо на квартирі або в іншому зручному для Вас місці. progivanieУ момент заселення Ви пред´являєте паспорт і проводите остаточний розрахунок.
Час виїзду й заїзду у квартиру рахується с 14:00 до 14:00 (24 години – доба). Якщо ви заселяєтеся після 14:00, то час звільнення квартири залишається незмінним – до 14:00. Індивідуально ми можемо домовитися про перенесення часу заселення й виселення з квартири.
У вартість оплаченої Вами квартири входить узгоджена заздалегідь кількість комплектів постільної білизни, рушників, кухонне приладдя, електропостачання, гаряча й холодна вода. Ви можете додатково замовити прибирання квартири за окрему плату. В останній день перебування на квартирі за годину до від´їзду Ви повинні попередити нас про це, щоб у призначений час здати нам квартиру й віддати ключі.
Ми надаємо звітну документацію для Вашої бухгалтерії.

Заборонено:
– курити в квартирах (дозволено на кухні у відчинену кватирку чи на балконі);
– перевищувати допустимий рівень шуму, голосно вмикати музику з 22:00- до 8:00;
– приводити в квартиру більше сторонніх осіб, ніж було попередньо узгоджено;
– псувати майно, що знаходиться в квартирі.

Можливе дострокове виселення із квартири без повернення залишку оплати, якщо на Вас поскаржаться сусіди через порушення спокою в нічний час.
Вартість пошкодженого майна у квартирі оцінюється нами й обов´язково компенсується Вами.
Якщо загублено ключі, Ви мусите компенсувати вартість і заміну нового подібного замка.


Послуги
services (2)Ви маєте можливість:
– одержувати безплатно консультації інформаційного характеру щодо проживання в орендованій квартирі та прилеглої території;
– замовити позачергове прибирання квартири за окрему плату;
– замовити прання постільної білизни й особистих речей;

Послуги наших партнерів:
– усний чи письмовий переклад;
– масаж;
– зустріч в аеропорту, на вокзалі. доставка;
– таксі, доставка квітів, піци;
– ресторани, кафе, нічні клуби.


Оплата
Користуйтеся будь-яким із запропонованих нижче варіантів для передоплати та остаточного розрахунку за оренду квартири.

Банківський переказ
Зручний і надійний спосіб переказати або одержати гроші як по Україні, так і за її межами. Переказати гроші через банк можна платіжним дорученням з банківського рахунка або через касу будь-якого комерційного банку (при цьому необхідно вказати реквізити одержувача). Банківський переказ дозволяє переказувати різні суми з мінімальною комісією.pay2

Реквізити платежу для банківського переказу:

Валюта: українська гривня (UAH)
Одержувач: СПДФЛ Сікорський Тимур Олександрович
Код ЄДРПОУ. 2907805053
Поточний рахунок: 26050980022351
Номер картки: 0626619700 обязательно указывать в назначении платежа
Банк одержувача: ПОД Райффайзен Банк «Аваль»
Призначення платежу: “Передоплата за послуги оренди квартири відповідно до рахунка-фактури №… від … Без ПДВ”

-Розрахунок готівкою