.. Використовуйте будь-який з запропонованих нижче варіантів, для здійснення передоплати, обраної вами ПОДОБОВО КВАРТИРИ В ПОЛТАВІ, а також остаточного розрахунку за оренду квартири:

pay1. Банківський переказ  – зручний і надійний спосіб перевести або отримати безготівкові грошові кошти, як по Україні, так і по всьому світу. Здійснити банківський переказ за проживання в Полтаві можна або платіжним дорученням з поточного банківського рахунка, або без відкриття рахунку, шляхом внесення грошових коштів у касу будь-якого комерційного банку, із зазначенням реквізитів одержувача. Банківський переказ коштує досить недорого і дозволяє перекладати як малі, так і великі суми з мінімальною комісією.
Якщо ви хочете перерахувати грошові кошти за безготівковим розрахунком, в рахунок оплати проживання в Полтаві, з наступним отриманням повного пакету звітної документації для своєї бухгалтерії, вам необхідно виставити рахунок, на нижче вказані реквізити, попередньо погодивши всі деталі в телефонному режимі.

Реквізити платежу для банківського переказу:
Валюта:                        українська гривня (UAH)
Одержувач:                  СПДФО «Сікорський Тимур Олександрович»
Код ЄДРПОУ.               2907805053
Поточний рахунок:        26050980022351
Номер картки:               0626619700 – обов’язково вказувати в призначенні платежу
Банк одержувача:         ПОД Райффайзен Банк «Аваль»
Призначення платежу:   Передплата за послуги оренди квартири згідно рахунку-фактури № … від … Без ПДВ

2. Внести передоплату за квартиру подобово в Полтаві можнаpay2 самостійно, поклавши кошти на картковий рахунок Приватбанку. Процедура проста: знаходьте найближчий з терміналів Ibox (поповнення рахунку Київстар, МТС, Life:), Beeline, оплата інтернет послуг, погашення кредиту, і т. д.), вводите номер карткового рахунку складається з 16 цифр, у відповідному вікні, далі, слідуйте підказкам. Перевіряєте, щоб ПІБ одержувача збіглися з тим, що висвітилося на екрані, і ложите грошові кошти, суму яких ви обмовили попередньо з менеджером. Обо`вязково зберігайте чек про оплату до момента заселення. Інформацію про одержувача і номері карткового рахунку, дивіться нижче.

Одержувач:                 Сікорська Валентина Сергіївна.
Найменування банку:   ПриватБанк
Картковий рахунок       5168742324515257

3. Ви можете розрахуватися за ваше проживання в Полтаві готівковими коштами, за фактом заселення в квартиру, отримавши за необхідності повний пакет звітної документації для вашої бухгалтерії.  

4. Оплатити послуги подобової оренди в Полтаві, можна за безготівковим розрахунком, провівши банківською пластиковою карткою, по наданим нами терміналу, безпосередньо при зустрічі з нашим менеджером. Після заселення, ви зможете отримати необхідну звітну документацію для вашої бухгалтерії.

5
. Здійснити оплату можна через системи термінових грошових переказів.

ОПЛАТА КВАРТИРИ ПОДОБОВО У ПОЛТАВІ.
Western Union
працює на ринку фінансових послуг більше 150 років. Сьогодні, послуги компанії надаються через мережу з понад 400 тисяч пунктів обслуговування в більш ніж 200 країнах і територіях. Мільйони клієнтів у всьому світі довіряють Western Union в перекладі грошей.

ОПЛАТА КВАРТИРИ ПОДОБОВО У ПОЛТАВІ.

Співтовариством ПриватБанку (України) і Москомприватбанку (Росія) створено унікальний програмний комплекс PrivatMoney, який завдяки інтернет-технологіям дозволяє практично миттєво здійснювати відправлення і виплату грошей.
Сьогодні система PrivatMoney працює в Україну, а також у Росії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Киргизстані, Італії, Латвії, Молдові, Португалії, Таджикистані і на Кіпрі і нараховує понад 4600 пунктів обслуговування.

6. Електронний платіж через Інтернет (система Liqpay від ПриватБанку.)  

Розрахунки в національній валюті (UAH).  
Оплату за заброньовану квартиру в Полтаві на добу можна справити на сторінці обраної Вами квартири або дотримуючись інструкції нижче.