Клієнтам

clientam… Відрядним. Якщо Ви є, начальником відділу кадрів, або власником компанії, що відряджає співробітників в інші міста – і періодично буваєте, зайняті процесом розселення людей у ​​нашому місті – ми зробимо Вам унікальну пропозицію, вигідну особисто Вам і Вашій компанії. Спеціальні умови розселення, знижки та пропозиції, Ви можете обговорити з нами по телефону, попередньо, розповівши нам трошки про ваші плани щодо проживання в нашому місті.

… Заочникам. Ви приїхали на сесію, шукаєте недорогий варіант житла для проживання? Ми запропонуємо Вам квартиру з інтернетом, ближче до університету, з наявністю побутової техніки, в доступній ціновій категорії.

… Потрібна квартира на тиждень і більше? Обговоріть розмір бажаної Вами знижки, зв’яжіться з нами, зручним для вас способом і домовтеся! Ми зацікавлені здавати житло на більший, ніж одну добу термін!

… Хочете стати постійним клієнтом? З третього разу оренди подобової квартири, Ви отримаєте індивідуальні, зручні Вам, умови заселення, і вашу персональну знижку.