БРОНЮВАННЯ КВАРТИРИ ПОДОБОВО У ПОЛТАВІ.

bron2«Гарантією Вашого поселення в заброньовану квартиру – є Ваша передплата! Сума передоплати – обговорюється з Вами індивідуально, у разі відмови Вами від оренди квартири – не повертається. У деяких окремих випадках, у заброньованої Вами квартирі, можлива зміна строків заселення, за умови завчасного (не менше, ніж за три дні) узгодження цих моментів з нами. Сума передоплати, згодом, віднімається від загальної суми при остаточному розрахунку. Отримавши передоплату, ми висилаємо Вам електронною поштою звіт, в якому вказується сума отриманої від Вас передоплати, терміну заселення, адреси квартири і залишок суми платежу, який Ви оплачуєте в момент заселення, за вирахуванням передоплати. »- Саме такий варіант тексту можна зустріти на 95% сайтів з оренди квартири на добу в Полтаві. Що ж, це може бути виправданим у випадку заселення громадян інших країн, коли зважаючи на мовний бар’єр і етнічні відмінності культури, іноземцю простіше зробити грошовий переказ. Як ви самі розумієте, це більше необхідно самому клієнту, для того щоб бути впевненим у тому, що приїхавши в іншу країну, він гарантовано не залишиться на вулиці. Ми ж, пропонуємо більш простий спосіб забронювати квартиру: для цього вам достатньо зателефонувати за телефонами вказаними на сайті, і ми забронюємо за вами квартиру по вашому номеру телефону, під ваше “чесне слово”, без всякої передоплати з вашого боку. Якщо Ви є людиною “старої закалки” і турбуєтеся з приводу того, що можете залишитися в Полтаві без квартири на добу – ми можемо запропонувати вам більш звичний варіант: Ви можете зробити передоплату одним із зручних для Вас способів, на ваш вибір.

Забронювати квартиру подобово в Полтаві – Ви можете завчасно, зв’язавшись з нами по телефону, написати листа на e-mail: nasutki.kiev@gmail.comrабо заповнивнити відповідний лист заявки і відправити до нас його поштою. (Форма заявки …) Після отримання попередньої заявки, ми зв’язуємося з Вами по телефону і обговорюємо деталі. Бронювання квартири в Полтаві на добу можливе як заздалегідь, так і напередодні заїзду; але щоб уникнути накладок у момент вашого замовлення, ми рекомендуємо підтвердити обрану вами квартиру дзвінком за телефонами, вказаними на сайті.

У разі виникнення форс-мажорних обставин щодо заброньованої Вами квартири, яка була нами вам обіцяна, ми, надаємо Вам аналогічну, або більш високого класу квартиру. bron

Будь-яку квартиру, обрану вами для проживання в Полтаві, можна забронювати на певну дату при терміні оренди від 3-х діб і більше. При оренді житла до 1-2 діб, ми не гарантуємо бронювання конкретної квартири заздалегідь. У даному випадку, ми пропонуємо вам наступний варіант заселення: Ви можете вислати нам запит і, якщо ми знайдемо вікна між двома заброньованими датами (наприклад, в день вашого приїзду квартира якраз звільняється), то зможемо гарантувати Вам конкретну квартиру подобово в Полтаві на строк до 1-2 діб. Якщо ви захочете продовжити проживання на квартирі, яка вже кимось раніше була броньована, ми вам запропонуємо варіант переселення на вільну квартиру, з аналогічними умовами проживання.

Якщо ви хочете забронювати квартиру погодинно у Полтаві – вам необхідно буде зв’язатися з нами в той же день, за 2-3 години до того, коли вона вам знадобитися.