clientam... Відрядним. Якщо Ви є, начальником відділу кадрів, або власником компанії, що відряджає співробітників в інші міста - і періодично буваєте, зайняті процесом розселення людей у ​​нашому місті - ми зробимо Вам унікальну пропозицію, вигідну особисто Вам і Вашій компанії. Спеціальні умови розселення, знижки та пропозиції, Ви можете обговорити з нами по телефону, попередньо, розповівши нам трошки про ваші плани щодо проживання в нашому місті.

... Заочникам. Ви приїхали на сесію, шукаєте недорогий варіант житла для проживання? Ми запропонуємо Вам квартиру з інтернетом, ближче до університету, з наявністю побутової техніки, в доступній ціновій категорії.

... Потрібна квартира на тиждень і більше? Обговоріть розмір бажаної Вами знижки, зв'яжіться з нами, зручним для вас способом і домовтеся! Ми зацікавлені здавати житло на більший, ніж одну добу термін!

... Хочете стати постійним клієнтом? З третього разу оренди подобової квартири, Ви отримаєте індивідуальні, зручні Вам, умови заселення, і вашу персональну знижку.

Оплата картой Visa/Visa Ukraine.
Оплата картой Mastercart.
Интернет в квартирах!
Застосувати
Очистити
Яндекс.Метрика
<